Způsoby a ceny doručení

Zásilkovna Česká republika   

 

Balík k převzetí na výdejních místech Zásilkovny. Dodání do 2 - 3 dnů. 

Cena 89,- 

Seznam výdejních míst zde

 

Balík Do ruky     

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu. Dodání do 2 dne.

Cena 129,-

Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.

 

Balík na poštu     

Doručení balíku na vybranou poštu. Dodání do 2 - 3 dnů. 

Cena 109,-

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. 

 

Informace k doručení

Pokud by balíček jevil známky poškození, tak jej nepřebírejte a informujte dopravce o poškození a TRVEJTE na sepsání, nebo písemné potvrzení.

Pokud by se stalo, že balíček nebyl z venku poškozen a objednané zboží by poškozeno bylo, tak vše prosím ihned nafoťte (v četně obalu, bublinkové folie, kartonu) a informujte pokud to půjde jak přepravce na infolince, tak i nás jako prodejce. Zabrání se tím problémům ze strany přepravce. 

 

 

Platba 

 Dobírka - platíte až při převzetí zboží hotově. Pokud to výdejní místo umožňuje, lze platit i kartou. Cena dobírky při objednání zboží je 6̶9̶,- ZDARMA! - pouze na omezenou dobu. 

 Převodem - zboží uhradíte převodem z účtu na účet Liot vedený u Fio banky a.s. 2701695983/2010 poté, co Vám odešleme zálohovou fakturu na vámi vybrané zboží s přesnou částkou k úhradě. Cena platby převodem je zdarma.