Fruit berry - přírodni superpotravina

 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Dopřejte si luxus. Z nejvybranějších plodů. Sušeno RAW metodou. Megavit jsou sušené šťávy z organicky pěstovaných plodů na výrobu chuťově skvělého nápoje. Nejen na posílení imunity, přínos energie a detoxikaci vašeho organismu. Jde o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné chemické přísady, konzervanty a pojidla. Neobsahuje lepek.

Dostupnost Skladem
950 Kč    
Kategorie zdraví
 

Fruit Berry 100% bez konzervantů | přírodní | bez přísad a pojidel | bez lepku

 

Sušené šťávy z organicky pěstovaných plodů na výrobu velmi chutného nápoje. Nejen na posílení imunity, přínos energie a detoxikaci vašeho organismu. Už jste zkoušeli mladý ječmen a nepřišli jste mu na chuť? Máme pro vás skvělou alternativu, bohatou na vitamíny a se senzační chutí. Jde o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné chemické přísady, konzervanty a pojidla. Neobsahuje lepek.

obrazkxy ovoce 2

Produkt je vyrobený ze sušených šťáv plodů, které mají blahodárné účinky. Tím se stává z Fruit Berry superpotravina, která podporuje správné fungování našeho organismu. Působí detoxikačními účinky a posiluje imunitu.

Ne každá superpotravina disponuje skvělou chutí a získává si zákazníky, právě tak jak tomu je u Fruit berry. I mladší členové vaší rodiny si mohou dopřát něco zdravého a zároveň chutného. 

Pozornost věnujte mimořádně speciální Maqui berry. Která je označována sama o sobě superpotravinou, díky svým extrémně silným antioxidačním účinkům. Antioxidační účinky se vyjadřují pomocí tzv. ORAC - absorpční kapacita kyslíkových radikálů (test vyvinutý v oblasti zemědělství).

Pro srovnání; pomeranč disponuje zhruba ORAC hodnotou 750, švestky zhruba 950 a Maqui Berry má hodnotu ORAC 27 600. 

Maqui Berry se tímto stává oficiálně produktem s nejvyšší naměřenou antioxidační hodnotou. 

  • Udržujte v suchu, temnu a v teplotě do 30 °C
  • Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu 
  • Hmotnost: 250g
  • Země původu: USA

dárková sadaUdělejte svým blízkým radost dárkovou sadou čisté kosmetiky z přírodních komponentůdárková sada

Užívání: 

Doporučené dávkování: 1-2 kávové lžičky 2x denně. Rozmíchat ve sklenici vlažné vody (2 až 3 dcl, podle chuti). Děti od 3 let poloviční ovoce vše 2dávkování. Výsledný nápoj má růžovou barvu, je ovocné chuti a je velmi lahodný. Nápoj můžete následně pít chlazený.

Co hlavního přináší obsah a složení Fruit Berry:

Brusinky – jsou drobné červené plody květiny Brusnice brusinka s vynikající kyselou chutí. Řada odborníků považuje brusinky za super potravinu, nejenže má plno antioxidantů, ale chlubí se i tím, že pomáhá při hubnutí, prospívá našemu srdci a močovým cestám.

Maqui Berry – jsou fialovo-černé bobule tropické palmy Aristotelia chilensis. Chutná podobně jako české ostružiny. Maqui berry jsou výborným zdrojem cenných aminokyselin, vitamínů, minerálů a vlákniny. Z minerálů mají vysoký obsah draslíku, hořčíku, mědi, vápníku, zinku a železa. Plody jsou bohaté na flavonoidy a antokyany, které neutralizují volné kyslíkové radikály.

Jahody – drobné ovoce rostoucí na jahodníku. Jsou velmi bohatým zdrojem vitamínu C. Jeho obsah je srovnatelný s citrusovými plody. Obsahuje vlákninu, která je snadno stravitelná. Z minerálních látek je v jahodě zastoupen převážně draslík, zinek, hořčík, síra, vápník a pak některé netypické prvky jako je bor, fluor, kobalt či molybden. Jsou také výrazným zdrojem tekutin, jelikož plody jsou tvořeny z 87 % z vody.

Jablka – jsou plodem stromu jabloň a patří mezi nejběžnější ovoce nejen ve střední Evropě. Obsahují celou řadu látek prospěšných organismu, zvyšují imunitu, mají vliv na odolnost vůči stresu. Jablka obsahují vitamín C a řadu antioxidantů, které chrání DNA v lidských buňkách a snižují tak riziko vzniku rakoviny, podobně jako množství vlákniny. Jiné látky chrání mozek před Parkinsonovou a Alzheimerovou chorobou. Snižují hladinu cholesterolu a krevních tuků, snižují krevní tlak. Posilují imunitní systém, krevní oběh a srdce. Stabilizují hladinu cukru v krvi. Čistí střeva.

Maliny – jsou plodem ostružníku maliníku. Šťavnaté bobule mají vysoký obsah vitamínu C, který nám pomůže posílit imunitu. Vitamínu B obsahují maliny hned několik, ty zase ocení naše tělo při stresových situacích. V malinách najdeme i cenné minerální látky jako fosfor a železo. Kouzelné plody jsou jedinečné svým vysokým množstvím kyseliny ellagové, která je velmi silným antioxidantem. Možná byste to neočekávali, ale v malinách se skrývá i zdroj vápníku a zinku.

Borůvky – modré plody rostoucí na boruvčí zná každý z nás. Má výraznou chuť a schopnost barvit do modra. Je zdrojem antioxidantů, které mohou mj. působit příznivě v prevenci rakoviny. Plody obsahují třísloviny, antioxidanty, bioflavonoidy, karotenoidy, provitamín A, resveratrol, vitamín C, vitamíny skupiny B, ovocné cukry, malé množství tuků, mikro- a makroprvky (hořčík, draslík, mangan, železo, měď, zinek, chrom). Borůvky zlepšují noční vidění a léčí šeroslepost; zlepšují imunitu a působí preventivně a léčebně (jako doplňující prostředek) proti infekcím; prodlužují život, chrání před stařeckou demencí, pomáhají při průjmech a jiných střevních onemocněních; zvyšují množství moči, čímž napomáhají odvodňování a léčbě některých otoků a zánětů močových cest; snižují hladinu cholesterolu a tuků v krvi, chrání tělesné buňky proti volným radikálům; prospívají regeneraci sliznic; podporují úsilí obézních o snižování tělesné hmotnost; mají i uklidňující a protistresový účinek.

 

Výživové hodnoty ve 100 g:

Bílkoviny 4,6  g
Sacharidy 65,7   g
Vláknina 16,7       g
Energie 1464    kJ

  

Vitamín C  8,40         mg
Vitamín E 2,10         mg
Draslík 444          mg
Fosfor 110          mg
Hořčík 70,1         mg
Vápník 141,1        mg
Jód 0,45        mg
Železo 3,70         mg

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.