Dárková sada mrtvé moře - 5 přírodních kosmetických produktů v 1

 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Ručně vyrobené a také ručně balené 100% přírodní kosmetické produkty. 

O pozitivním vlivu Mrtvého moře slyšel každý. Účinné látky z tohoto jezera jsou minerály. Ty mají velmi pozitivní vliv zejména na kloubní, svalové, kožní problémy a metabolické poruchy. Tou směsí minerálních látek je sůl mrtvého moře, kterou můžete mít i u vás doma. V tomto krásném balení získáte 5 produktů.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 650 Kč
Ušetříte 167 Kč (–26 %)
483 Kč    
Kategorie zdraví
 

dárková sada mrtvé moře

 

Přírodní kosmetika. Pouze z přírodních komponentů. Pozitivní účinky soli z Mrtvého moře jsou známé. Nejznámější je vliv na kůži, klouby a svaly. Mrtvé moře si nese dlouhou historii, co se týče využívání jeho účinků lidmi. Mrtvé moře využíval už král David. Bylo to jedno z prvních "koupelových" středisek na světě, také pro Heroda Velkého. Už tehdy se ze vzácných minerálů vyráběl široký sortiment výrobků.

Zajímavost: Mrtvé moře je jezero a to rovnou to nejslanější na světě. Je skoro 9x slanější než oceán. Stáří Mrtvého moře se odhaduje na 3 miliony let, pravděpodobně se v něm koupali i naši předkové homo habilis.

mrtvé moře

Obsah balení: 

koupelová sůl 200ml, sprchový gel 200ml, šampon balzám na vlasy 200ml, glycerínové mýdlo 200g, koupelová koule šumivá 50g.

Rozměr: 24 x 21 x 10 cm

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.