Otázky a odpovědi

Program pro nově registrované:

pokud se u nás rozhodnete nakoupit, máte možnost využít registraci, která Vám zlevní celý váš 1. nákup o 10%. Zároveň Vám budeme moct posílat pravidelně aktuální nabídky na zvýhodněné zboží, množstevní slevy (např. 2+1 zdarma atp.), nebo jiné výhody, které Vám dají příležitost nakoupit výhodněji a které nejsou pro zákazníky bez registrace dostupné. Registrovat >>

 

Program pro již registrované:

Pokud již registrovaní jste o dobré výhody nepřijdete. Pro stále odběratele máme neveřejné benefity. Můžeme to nazývat např. věrnostním programem. Jak je již uvedeno výše, jedná se o:  aktuální nabídky na zvýhodněné zboží, množstevní slevy (např. 2+1 zdarma atp., onen 1 produkt zdarma může mít hodnotu přes 1 000,- Kč), nebo jiné nabídky, které Vám dají příležitost nakupovat dál s výhodami.

Jak často takové benefity nabízíme? Nemáme na to žádný pevně stanovený datum v měsíci. Může to přijít kdykoli v průběhu měsíce. Nejčastěji to souvisí s některými svátky, významnými dny nebo výročími. Obvykle je to alespoň 1x za měsíc.

 

Proč vertera produkty musí být placeny předem, zatímco některé jiné produkty nikoli?

Jedná se o speciální způsob doručování v termoizolovaných krabicích. Z důvodu, že řasa Vertera je živý produkt a musí být udržována v teplotě do 5 °C. Není možné ohrožovat kvalitu produktu tím, že by mohla zásilka čekat na zaplacení / převzetí. Poté co je "gel" z řasy vyjmut z chladicího boxu (na skladě), je ihned expedován a je snaha, aby se dostal k zákazníkovi, co nejrychleji a aby zákazník gel, co nejrychleji zase uskladnil do chladu (ledničky). Jakékoli zdržení mezi uskladněním řasy (z chladu do chladu) je nežádoucí. 

 

Co, když si objednám živou řasu společně se "sušenou" řasou nebo třeba mladým ječmenem?

Oba produkty budou doručeny nezávisle na sobě. Sušená řasa ani mladý ječmen nepotřebují speciální přepravu a nemusí být sladovány v chladu. GLS doručí živou řasu a např. Zásilkovna doručí mladý ječmen. Oba zmínění přepravci fungují velmi, velmi rychle.


Jak může řasa ovlivnit diabetiky? Jaký by měl být interval mezi užitím řasy a léků/injekcí?

Ovlivnění u diabetiků po užití řasy je individuální. Řasa dokáže pozitivně ovlivnit buňky slinivky, harmonizuje ledviny. Rozestup mezi užitím řasy a léků/injekcí by měl být alespoň 2 hodiny, aby se léky z řasou neovlivňovaly. Vždy je lepší konzultace s lékařem. 

 

Může nějaký přípravek od společnosti pomoct na strie či celulitidu? 
 

Gel na tělo v kombinaci s extraktem a peelingem je skvělá kombinace na detoxikaci celého těla. Pokožka je krásně hydratovaná, vyživená, jemná a hebká. Dochází k velkému čištění pokožky. Při pravidelném používání se strie a celulitida zmenší. 

 

Jak je možné, že po řase přiberu na váze? 
 

Pokud nastane tento problém, měl by se člověk zamyslet, zda dodává tělu dostatek tekutin (nejlépe vody). Tělo také nepotřebuje nadbytečné dávky jídla, stejně jako před užíváním řasy. Právě velké dávky jídla a malý příjem vody (s kombinací s užíváním řasy) může vést k přibírání.

Jak mohu poznat že řasa po doručení není v pořádku?
 

Pokud je víčko prohnuté směrem dovnitř, je vidět že je řasa v pořádku. Pokud by bylo víčko naopak moc nafouklé, mohl by být problém s kvalitou řasy. V takovém případě řasa velice zapáchá. Je-li řasa v pořádku, je cítit mořem, ale nikoli nepříjemně nebo odpudivě.  

Co mohu udělat, abych pomohl tělu se zotavit po chemoterapii?
 

Doporučujeme užívat Vertera Forte Gel, a to nejlépe 100 g/den.

Mohou lidé s lupenkou užívat řasu? Je vhodné dělat zábaly?

Ano, lidé s lupenkou konzumovat řasu mohou. Na zábaly spíše Artroplast, protože obsahuje glukosamin, který dokáže pozitivně ovlivnit stav těla. Vždy je vhodná konzultace s lékařem.

Může mít konzumace kávy negativní dopad na řasu respektive její funkci?

Káva narušuje vstřebávání některých prvků (především B1, vápníku, draslíku a železa). Doporučujeme mezi řasou a kávou rozestup min. 30 minut. 


Může řasa pomoci na karpály?

 

Ano, po užívání řasy Artroplast jsou známé případy významného zlepšení již po 14 dnech. Vhodné konzultovat s lékařem.

Jaká je ideální teplota na uskladnění produktů?
 

Řasu je potřeba skladovat v lednici při teplotě 0-5 stupňů. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.