Otázky a odpovědi

Program pro nově registrované:

pokud se u nás rozhodnete nakoupit, máte možnost využít registraci, která Vám zlevní celý váš 1. nákup o 10%. Zároveň Vám budeme moct posílat pravidelně aktuální nabídky na zvýhodněné zboží, množstevní slevy, nebo jiné výhody, které Vám dají příležitost nakoupit výhodněji a které nejsou pro zákazníky bez registrace dostupné. Registrovat >>

Program pro již registrované:

Pokud již registrovaní jste o dobré výhody nepřijdete. Pro stále odběratele máme neveřejné benefity. Můžeme to nazývat např. věrnostním programem. Jak je již uvedeno výše, jedná se o:  aktuální nabídky na zvýhodněné zboží, množstevní slevy, nebo jiné nabídky, které Vám dají příležitost nakupovat dál s výhodami.

Jak často takové benefity nabízíme? Nemáme na to žádný pevně stanovený datum v měsíci. Může to přijít kdykoli v průběhu měsíce. Nejčastěji to souvisí s některými svátky, významnými dny nebo výročími. Obvykle je to alespoň 1x za měsíc.

Proč některé VERTERA® produkty nemají dobírku? 

Jedná se o speciální způsob doručování v termoizolovaných krabicích. Z důvodu, že řasa Vertera je živý produkt a musí být udržována v teplotě do 5 °C. Není možné ohrožovat kvalitu produktu tím, že by mohla zásilka čekat na zaplacení / převzetí. Poté co je "gel" z řasy vyjmut z chladicího boxu (na skladě), je ihned expedován a je snaha, aby se dostal k zákazníkovi, co nejrychleji a aby zákazník gel, co nejrychleji zase uskladnil do chladu (ledničky). Jakékoli zdržení mezi uskladněním řasy (z chladu do chladu) je nežádoucí. 

Co, když objednám živou řasu společně se sušenou nebo mladým ječmenem?

Oba produkty mohou být doručeny nezávisle na sobě. Sušená řasa ani mladý ječmen nepotřebují speciální přepravu a nemusí být skladovány v chladu. Například dopravce GLS doručí živou řasu a Zásilkovna doručí mladý ječmen. Je možné, že taková zásilka dorazí v různý čas nebo den. 

může řasa ovlivnit diabetiky? interval mezi užitím řasy a léků / injekcí?

Ovlivnění u diabetiků po užití řasy je individuální. Řasa dokáže pozitivně ovlivnit buňky slinivky, harmonizuje ledviny. Rozestup mezi užitím řasy a léků / injekcí by měl být alespoň 2 hodiny, aby se léky z řasou neovlivňovaly. Konzultujte s lékařem. 

Může nějaký přípravek od společnosti pomoct na strie či celulitidu? 

Gel na tělo v kombinaci s extraktem a peelingem je skvělá kombinace na detoxikaci celého těla. Pokožka je krásně hydratovaná, vyživená, jemná a hebká. Dochází k velkému čištění pokožky. Při pravidelném používání se strie a celulitida zmenší. 

Jak je možné při konzumaci řasy přibrat na váze? 

Pokud nastane tento problém, měl by se člověk zamyslet, zda dodává tělu dostatek tekutin (nejlépe vody). Tělo také nepotřebuje nadbytečné dávky jídla, stejně jako před užíváním řasy. Právě velké dávky jídla a malý příjem vody (s kombinací s užíváním řasy) může vést k přibírání místo shazovaní. 

Jak mohu poznat že řasa po doručení není v pořádku?

Pokud je víčko prohnuté směrem dovnitř, je vidět že je řasa v pořádku. Pokud by bylo víčko naopak moc nafouklé, mohl by být problém s kvalitou řasy. V takovém případě řasa velice zapáchá. Je-li řasa v pořádku, je cítit mořem, ale nikoli nepříjemně nebo odpudivě.  

Co mohu udělat, abych pomohl tělu se zotavit po chemoterapii?

Vyzkoušejte Vertera gel Forte. Někteří uživatelé v takovémto případě zvýšili denní dávkování a dosáhli pozitivních výsledků. Přestože se jeví Laminaria Japonica, jako velmi správná cesta, doporučujeme onkologicky léčeným lidem konzultaci s lékařem o užívání i dávkování.

Mohou lidé s lupenkou užívat řasu? Je vhodné dělat zábaly?

Ano, lidé s lupenkou konzumovat řasu mohou. Místo vnějších zábalů se doporučuje spíše Artroplast k vnitřnímu užití, ale není to vyloučené - v těchto případech je vhodná konzultace s kožním lékařem.

Může mít konzumace kávy negativní dopad na řasu respektive její funkci?

Káva narušuje vstřebávání některých prvků (především B1, vápníku, draslíku a železa). Doporučujeme mezi řasou a kávou rozestup min. 30 minut. 

Pomáhají řasy na karpály?

Ano, po užívání řasy Artroplast jsou známé případy významného zlepšení již po 14 dnech. Vhodné konzultovat s lékařem.

Jaká je ideální teplota na uskladnění produktů a do kdy je spotřebovat?

Řasu je potřeba skladovat v lednici při teplotě 0-5 stupňů. Ideální je zkonzumovat balení během 21 dní od otevření.

jakou mohu očekávat expiraci při objednávce 2 a více produktů vertera?

Pokud si objednáte více balení, počítejte s tím, že může být nutné (vzhledem k expiraci) je zkonzumovat nebo spotřebovat ihned po sobě. Na každé balení Vám garantujeme minimálně 21 dní od následujícího dne po vaší objednávce. Příklad: objednávka Vertera gelu 1 balení, jež byla vytvořena 1.1.2021, bude mít expiraci nejméně do 23.1.2021. Princip nejméně 21 dní bude dodržován i při větším počtu balení. 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.