O nás

Návrh bez názvu (3)

Batikovaná i jinými způsoby barevně barvená trička | textil. Vyberte si pro sebe jedinečný exemplář. Česká ruční textilní tvorba. Pravidelné kolekce.

 

Společně se svou partnerkou vytváříme pro lidi jedinečné exempláře. Jsme vděční, že v době, kdy pandemie ovlivňuje vše skrz na skrz, máme možnost dělat, co nás baví. Že naším váženým zákazníkům můžeme pozitivně obarvit život. Návrh bez názvu (4)

Líbí se Vám některý z motivů a přejete si ho ve svých barvách? Máte možnost, jak na to se dočtete zde >>>. Chcete-li nám k naší výrobě sdělit nějakou poznámku či názor, prosíme, pište sem >>>

Šaty dělají člověka - je přísloví, které má stejně jako oblečení více vrstev. Jaké na sebe vezmete barvy, ovlivní vaše vědomí i podvědomí. Můžete na sebe pozitivně působit tím, co máte na sobě. Zkuste si vzít pestré duhové triko, stoupnout si před zrcadlo a mračit se na sebe (dobře se pobavíte) smajlík

Tato činnost nás naplňuje, a proto pro nás není problém dlouhodobě tvořit kreativně s láskou. Záleží nám na každém vyrobeném kusu a tím je dána úroveň kvality. Soustředíme se nejen na kvalitní technologii výroby, ale také na kvalitu textilu a barviva. Odpověď na častou otázku: "Ne. Duhu nepoužíváme". Batikování triček není jediným způsob, kterým trička barvíme. Musím skromně přiznat, že se nevyhnutelně zlepšujeme. 

My si užíváme výrobu, abyste si vy mohli užívat její výsledky. Samozřejmě jsme pro vás na telefonu. Každý všední den se na nás můžete obrátit v pracovní době telefonicky s Vašimi dotazy. Na Váš dotaz Vám s radostí odpoví Laďka 606 177 543. O batikovaných i jinak barevně barvených tričkách a textilu ví vše. O technice batikování textilu si můžete přečíst i na wikipedii. 

Velmi doporučujeme, abyste si tričko před zakoupením důkladně prohlédli, abyste se vyhnuli zklamání z nějakého chybějícího nebo přebytečného zbarvení. Nejedná se totiž o strojovou výrobu řízenou umělou inteligencí. Nepoužíváme rýsovací prkna. K naší činnosti by se nám s nadsázkou místo úhelnice hodily spíš výbušniny. Ceny exemplářů určujeme podle náročnosti výrobního procesu. Využíváme více technologických postupů. Ty se mohou lišit náročností, druhem barev, četností barvení a dalšími technikáliemi (takové mohou být u různých typů velmi odlišné). 

Děkujeme, že jste navštívili náš web, přejeme ať se Vám v těchto dobách daří. smile 3

Kupte si Moje vlastní tričko - vyberte motiv a barvy 

 

STORM
SPINES NEW
SPIN

 

V těchto třech základních motivech můžeme vytvořit tričko na objednání. Zvolte si styl a vyberte si barvy.

Barvy jsme pojmenovali konvenčním způsobem. Naše žlutá se jmenuje citronová, červená je ohnivě červená, fialová je fialová, černá je černá, modrá je jasně modrá a taky máme noční modrou, oranžová je zářivě oranžová. Většina lidí upřednostňuje jednoduché pojmenování. My také.

Zdravé oko rozliší minimálně 300 odstínů šedé a mnohé z nich mají svá pojmenování a číslování. Toho se nemůžeme držet už z důvodu, že bavlna není vždy stejně bílá. Existuje přes 100 odstínů bílé. Barva a druh podkladu na, který se barva nanáší ovlivňuje výsledný odstín. Odstín bavlny vzniká už při jejím růstu.  

Tady se můžete podívat, jak vypadají barvy, které používáme než přijdou do styku s bavlnou:

--

Odstíny jsou tak vedle neopakovatelných tvarů další zárukou originality. 

Cena triček - vyplatí se koupit hotové?

 

Ano, vyplatí. Trička ani mikiny nejsou žádná velká investice. Pro zajímavost se triček ročně prodá přes 2 miliardy.  

Vyplatí se to z hlediska, že vidíte výsledek a znáte jeho cenu předem. Při vlastní tvorbě nevíte kolik vás nakonec bude stát materiál, kolikrát budete tvořit znovu než dosáhnete výsledku nebo kolik můžete napáchat škody okolo. Manipulace s kvalitními barvami totiž není bez rizika. Další věc je kvalita obarvení. Některá naše trička vyžadují až 2 denní proces. Tak co myslíte? 

Co jste nevěděli a co vás překvapí? Můžete nám poslat svoje bílé tričko k obarvení. Z důvodu Covid 19 pozastaveno - jakmile se pandemie přežene, můžete svá trička posílat dál. :) Snížíme Vám cenu za "Moje vlastní tričko" až o několik set korun. Více zde.