Akční nabídka

 

Snažíme se Vám nabízet vždy více. Proto jsme vyslyšeli další z Vašich přání a nyní VŠEM nově nabízíme platbu dobírkou u nejprodávanějšího VERTERA® gelu - tím nyní je Forte Černý rybíz.

 

                                       NE, TO NENÍ VŠE!

ušetřete třeba až 1 900 Kč na jediném nákupu

Abychom Vám udělali radost a podpořili zároveň Vaše zdraví, na které dbáte, jinak byste na stránce Liot.cz nebyli, tak Vám k nákupu darujeme další z úžasných doplňků stravy ZDARMA. O které se jedná, se dočtete podrobně níže. Akce na Moruši a Kustovnici platí pouze v případě platby dobírkou! Pro registrované i neregistrované.

1. Při koupi 2 balení Vertera gelu Černý rybíz, nyní od Liot zdarma nejen doprava, ale také plody Moruše bílé. 

2. Při koupi 4 balení Vertera gelu čený rybíz máte také dopravu zdarma a k tomu plody Kustovnice čínské.

 

A co to vlastně je Moruše Bílá BIO 100g > účinky, obsah, užívání, skladování:Moruše Bílá

 

Jsou to sušené plody stromu podobné ostružinám sladké chuti. Obsahují přírodní cukry glukózu a fruktózu a neobsahují téměř žádný tuk - proto se hodí jako náhrada bramborových lupínků. V čínské medicíně se využívají už staletí k léčbě slabosti, únavy, ke zlepšení spánku a proti chudokrevnosti. Také obsahují řadu minerálů a vitamínů. Obsah je 100 g. 

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energie 1359 kJ Bílkoviny    10 g Sacharidy 75,5 g Vláknina 12,5 g
Tuky        2,0 g Vitamín C 360 mg Vápník     250 mg Železo    13,7 mg

 

Užívejte 15g 2x denně jen tak, nebo lze Moruši přidat třeba do salátů, jogurtu, vloček, sušeného ovoce. Skladuje se v suchu a temnu. Není vhodný pro děti do 3 let. 

 

A co je to ta Kustovnice čínská BIO 200g > účinky, obsah, užívání, skladování: 

Kustovnice Čínská

 

Jsou to sušené plody, které jsou považovány za nejvýživnější na planetě Zemi. Jsou nejbohatším zdrojem karotenoidů, obsahují např. 18 druhů aminokyselin, řadu minerálů, vitamínů a adaptogeny (přírodní látky podporující imunitu). Hodí se k filmovým večerům. Chuť je podobná třešním, brusinkám nebo šípku. Obsah je 200 g.

 

 

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energie 1500 kJ Bílkoviny 14,4 g Sacharidy 22 g Vláknina 4,4 g Beta-karoten 7 mg Selen 50 ?g
Tuky 3,6 g Vitamín B 1,3 mg Vápník 112 mg Železo 11 mg Draslík 1 132 mg Zinek 2 mg


Užívejte 30 bobulí denně jen tak, nebo lze také přidat třeba do salátů, jogurtu, vloček, sušeného ovoce. Děti do 10 let poloviční dávkování. Skladuje se v suchu a temnu. Není vhodný pro děti do 3 let. 
 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.